KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13956321
nr 1395 6321
Akvarell
Paul Hedquist. Marmorhallarna. Signerad, daterad 1993. Akvarell, motivet: 29x25cm, yttermått inklusive ram: 65x65cm
Kondition: slitage, skador, saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:35:53
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)